درباره آکادمی کسب و کار سحر مدیران

از سال 1393 جمعی از دانش آموختگان حوزه های مختلف دانشگاهی گرد هم آمدند تا با هدف کمک به ارتقای سطح دانش آکادمیک و به روز رسانی این علوم با چشم انداز توسعه ایرانی آباد، آزاد و مقتدر آغاز به کار کنند و اکنون آکادمی کسب و کار سحر مدیران و باشگاه توسعه کسب و کار پس از گذشت سالها، با کسب تجربه در برگزاری دوره های مختلف در تمام سطوح مختلف فردی و سازمانی در حال فعالیت می باشند.
در باشگاه توسعه کسب و کار، بصورت تخصصی در بحث های دیجیتال مارکتینگ در حال ارایه خدمات می باشیم که نرم افزار های استارت آپی حوزه گردشگری و … این مجموعه که در شورای عالی انفورماتیک و وزارت ارشاد ثبت شده است استفاده می شود.
نکته قابل ملاحظه در این میان استقبال چشمگیر جمع کثیری از مدیران رده بالای سازمان های دولتی و خصوصی برای شرکت در دوره های آموزشی و استفاده از خدمات برنامه نویسی ، طراحی سایت ، دیجیتال مارکتینگ و سوشال مدیا بوده است.

افتخار ما این است که در اصناف مختلف میان کارخانه ها ، دانشگاه ها ، نمایندگان مجلس ، شرکت ها ، صنف گردشگری و افراد فرهیخته ی جامعه ایرانی از تمام خدمات بسیار شایسته ی این مجموعه با استقبال زیاد بهره مند شده اند.