درباره هلدینگ سحر مدیران

مقدمه

ما در آکادمی کسب و کار سحر مدیران و باشگاه توسعه کسب و کار با تجربه و دانش منسجم توانسته ایم ظرف مدت فعالیت خود، رضایت حداکثری مشتریان را به دست بیاوریم، کیفیت در اجرا ، هزینه مناسب و رعایت زمانبندی مهمترین ویژگی ما در ارائه خدمات مشتری محور است. در این مجموعه دپارتمان های آموزش ، مشاوره ، دیجیتال مارکتینگ ، گرافیک ، سناریو نویسی تبلیغات ، آموزش کارشناسان بازاریابی در کنار هم سبب تولید خلاقانه ترین آثار شده که بی تردید شما در همکاری با ما از کار حرفه ای ما لذت را خواهید برد.

 

درباره ما

از سال 1393 جمعی از دانش آموختگان حوزه های مختلف دانشگاهی گرد هم آمدند تا با هدف کمک به ارتقای سطح دانش آکادمیک و به روز رسانی این علوم با چشم انداز توسعه ایرانی آباد، آزاد و مقتدر آغاز به کار کنند و اکنون آکادمی کسب و کار سحر مدیران و باشگاه توسعه کسب و کار پس از گذشت سالها، با کسب تجربه در برگزاری دوره های مختلف در تمام سطوح مختلف فردی و سازمانی در حال فعالیت می باشند. در باشگاه توسعه کسب و کار،  بصورت تخصصی در بحث های دیجیتال مارکتینگ در حال ارایه خدمات می باشیم که نرم افزار های استارت آپی حوزه گردشگری و … این مجموعه که در شورای عالی انفورماتیک و وزارت ارشاد ثبت شده است استفاده می شود. نکته قابل ملاحظه در این میان استقبال چشمگیر جمع کثیری از مدیران رده بالای سازمان های دولتی و خصوصی برای شرکت در دوره های آموزشی و استفاده از خدمات برنامه نویسی ، طراحی سایت ، دیجیتال مارکتینگ و سوشال مدیا بوده است.

 

لیست نرم افزار و استارت آپ ها :

  • باشگاه توسعه کسب و کار
  • باشگاه توسعه گردشگری
  • باشگاه توسعه تناسب اندام

 

افتخار ما این است که در اصناف مختلف میان کارخانه ها ، دانشگاه ها ، نمایندگان مجلس ، شرکت ها ، صنف گردشگری و افراد فرهیخته ی جامعه ایرانی از تمام خدمات بسیار شایسته ی این مجموعه با استقبال زیاد بهره مند شده اند.